Můj kamarád kůň

20. června 2009 v 16:42 | ViVi
:

Skoro každá dívka sní v určité fázi života o ježdění na koni nebo že má svého vlastního koně. Sdílejí spolu zvláštní druh přátelství, který se prohlubuje nejen jízdou a tréninkem, ale také péčí o něj. Tato unikátní zkušenost je nyní zachycena ve hře Můj kamarád kůň, která je kompletní nejrealističtější PC hrou simulující jízdu na koni.

Zajímáte se vášnivě o koně? PC hra Můj kamarád kůň je právě pro Vás, neboť je to Vaše šance zkusit si všechno o vzrušujícím a zábavném životě s Vaším koněm, jako jeho jezdec. Můžete si zahrát proti ostatním jezdcům a svého koně si pojmenovat dle Vašeho výběru.

Splňte si svůj sen a postupně se posouvejte dál a v soutěžích, které se konají v různých částech světa, přesouvají se z venkova až do světových metropolí. Pracujte na svém výkonu až se z Vás postupně stane šampión světových soutěží. PC hra Můj kamarád kůň Vás vtáhne do děje a jezdec si připadá, jako kdyby opravdu seděl v sedle, neboť simulace je opravdu velmi autentická. Hra je také doplněna zajímavou animací s krásnou přírodou.

»
Vlastnosti hry:

Světový šampionát
»
nauč se, jak jezdit na koni a skákat přes různé překážky a trénuj jak vyhrát 5 šampionátů v různých částech světa

Lekce ježdění
»
jsou jednodušší hry než v samotném šampionátu, ale jezdec má příležitost si zde zdokonalit své jezdecké schopnosti a zahrát si také 12 napínavých miniher tyto hry nabízejí zábavu pro příležitostné i stálé hráče

Ty a tvůj kůň
»
toto je tvůj profil, kde si můžeš přizpůsobit charakter svého koně jezdec se o svého koně může starat - čistit ho, kartáčovat, hřebelcovat … v průběhu hry jezdec sbírá různé trofeje a odměny, za které dostává různé druhy oblečení pro sebe a různé druhy doplňků pro koně (např. sedlo, popruhy, uzdu…)


Tuto hru si plánuji koupit
 


Komentáře

1 konik petra | Web | 20. června 2009 v 19:18 | Reagovat

Ahoj plomiň že otravuju ale dala bys mi pls hlas? tady: http://milovatkone.blog.cz/0906/konec-1-kola-sonp#komentare
jsme tam jako konik petra předem děkuji:-)

2 Klárka - tvé ♥Sbénko♥ | Web | 22. června 2009 v 15:05 | Reagovat

U mě je ten další dílek komixu Touha po volnosti tak plís mrkni a napiš jestli je nobe není dobrý :-) Předem kujííí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -