News

Po dlouhé době palvání

29. března 2010 v 16:07 | ©Vivi
my-sweet-horses
Dneska jdu po dlouhé době zase plavat.Na blog dneska nemám moc čas,dělala jsem projekt do angličtiny.Navíc nejsem naučená a úkolů jsem se ani nedotkla.Zítra mám na deset,možná stihnu něco přidat.Na bazén se těším,jdeme do nově zkrekonstruovaného aquaparku.Musím letět,pá!

Horses!

27. března 2010 v 10:58 | ©Vivi
my-sweet-horses
Vím že na blogu jsou pořád jen NEWS,ale nějak se vám ukazovat musím.Celý víkend budu u koníků,protože se udělalo hezky a já trávím každou volnou chvilku v sedle nebo straráním o ty moje miláčky.Včera jsem foťák nevzala,ale dneska se pokusím.Uvažuju že udělám koňský deníček.Sice je na hodně blogách,ale to nevadí.
Dneska spím u kámošky nevím jestli ještě něco přibude,pokusím se přednastavit nějaké shooty,SB se pokusím oběhnout.

Kování

26. března 2010 v 7:06 | ©Vivi
my-sweet-horses
Dneska nám přijede po zimě okovat koníky kovář.Na blogu budu asi až večer,protože kovář přijede v 5 a já musím jet autobusem ve 4,což nestíhám...Jen kvůli tomu že jsem se pohádala s mamkou.Včera jsem byla u koníků,vytáhla jsem na vyjížďku Tennesseeho.Ani nevyhazoval,to jsem se celkem divila.Daroušek má zase ten svůj "jarní kašel",takže teď spíše odpočívá.Mívá ho každý rok na jaře.No jo,holt už nepatří mezi nejmladší.Zase s ním začnu pracovat na lonži a pod sedlem.
Možná si dneska vemu foťák a dám sem ty dlouho slibované fotky.Musím končit,taťka už na mě čeká v autě.Tak páá!

I´m back!

24. března 2010 v 18:35 | ©Vivi
my-sweet-horses
Tak jsem se vám vrátila.Všechno dopadlo na jedničku,zánět na míše je vyléčen,skleroza se dál nerozrůstala a nervy mám taky o.k.V červnu jdu na kontrolu a poležet si jdu nevím kdy.
Za ty 3 dny jsem zhubla kilo...Jeden den jsem snědla jen pytlík hroznů...To jídlo bylo k nevydržení.Přísahala bych že to na mě mrkalo :D...Celý dny jsem trávila koukáním na Vampire Diaries...Znám to už na zpamět.Bulim u toho vždycky jako malá...Ani u Stmívání jsem se tak nenabrečela...Nejlepší díly jsou od 10. dál...
Dneska už asi nic nebude,pokusím se oběhnout SB,ale škola volá a já se musím učit.

Nemocnice volá

21. března 2010 v 12:45 | ©Vivi
my-sweet-horses
Dneska,asi za dvě hodiny,jedu směr babička.A zítra o půl deváté nastupuju do nemocnice.Budu tam asi tři dny-až týden.Notebook si beru,ale nevím jestli tam bude wi-fi.Doufám že jo,aspoň bych nějak zabila čas.O ten se nebojím,postahovala jsem si první řadu Vampire Diaries a už jedu...Úplně mě to chytlo...Sme tam si i pobrečím,jako např.dneska ráno.S kámoškou jsme zkoušeli nějaký praktiky jak být upírem.Prvně jsme našli aby nás přeskočil vzteklej pes.Zatim se se mnou nic neděje,kdyby jo,dám vědět :D.
No,zpět k blogu.Budu se snažit přidávat a obíhat SB,pokud tu wi-finu chytnu(jestli jo,tak ji nepustím :))Pomalu budu končit.Nebyla bych to já kdybych všechno nedělala na poslední chvíli :D...

Páá a držte mi prosím palce.

Vampire Diaries

18. března 2010 v 8:14 | ©Vivi
my-sweet-horses
Dneska jsme si stáhla seriál TheVampire Diaries,který je natočen podle knížní předlohy.
Je úplně skvělej!Jako ochutnávku přináším pár foteček z prvního dílu.Doufám že se budou líbit.
Dneska jdu do školy až za hodinu.Máme jen dvě hodiny učení a pak jdeme na jednu akci.to se mi lííbíí :D...No,tady jsou tu fotečky.

my-sweet-horses

A je mi fajn

14. března 2010 v 11:30 | ©Vivi
Tak už je mi dobře.Sice budu ještě dneska na rohlíkách a piškotech,ale aspoň mi je dobře.

Budu se muset učit,kdybych nic nepřidala,oběhnu aspoň SB.Komix dneska nebude ale možná teorie

a plemeno.Koukám na Báječný svět Shopaholiků.Jo,neznáte nějaké dobré filmy?Syslím si zásoby do

nemocnice,kam jdu příští týden.Nějaké komedie nebo romantiku.Budu ráda když napíšete.

Kino

12. března 2010 v 6:09 | ©Vivi
Ahoojky,dneska tu budu až večer,končím ve škole dřív a jedeme na Alenku v říši divů.Zítra tu budu zase až odpoledne,protože jdu k oční :).SBenka oběhnu,dneska máme IVT tak možná něco přidám když se mi bude chtít :).Musím končit,za chvilku mi zvoní budík :).Páá

Na 100% nic!

10. března 2010 v 16:01 | ©Vivi
Vím,že dnes po druhé píšu NEWS ale dneska si nepřibyde vůbec nic.Za hodinku jdu plavčit s kámoškou Pájou.Jen jako malinký trénink,asi na hodinu a pak se budu kukat na toho Harryho.Tak páá!

Dneska asi nic...

10. března 2010 v 13:37 | ©Vivi
Ahojky,dneska asi moc nepřidám.Stáhla jsem si Harryho Pottera 6 a chtěla bych se na něho kouknout.,Viděla jsem ho jen v kině.
Navíc jsem ukázkově zvrzala mluvnici(5+,3) a fyziku(5).Kráása,že?
K SB zaběhnu večer nebo teď,uvidím,musím se na zítra naučit do biologie stavbu těla buňky,viry,bakterie,atd+ještě hudebku...Strašně záživné toto.Doufám že mou dnešní neaktivnost omluvíte,možná večer ještě hodím shooty.
Čau
 
 

Reklama- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -